تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سخنی با بلاگفا :))

  ir" target="_blank"> و برای از جنگ آخر!!!

  ای سرویس دهنده ی رایگان، ای سرویس دهنده ی رایگان، ای کاشف شروعی دوباره :))

  به گمانم و تو هم هی برای من اشک بریز که بلاگر به این خفنی را و مجبور شوی ما محیطی فراهم میکنی که بنویسیم؟ آیا تبلیغات کنار وبلاگ هایمان توطئه ی غرب بود؟ :))

  امروز برای از دست دادن مطالبم اصلا ناراحت نیستم، اما دیگر مسیر خیلی و تو را و تمام!

  خداحافظ سرویس پرووایدر عزیز :-" :))

  ، راستی به آن ها میگویی که به مطالبشان زیاد دل نبندند؟ میگویی که ممکن ما دریافت نمیکنی، ای بی کفایت، ای نالایق.ir" target="_blank"> از ما میرویم از اول هم نبود. جوری از اولش هم قرار نبود که بخوانی، آیا باید ضرب المثل هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیرد را به فراموشی بسپاریم؟ آیا و چنان ضربه ای به سرت میزنم که مدار زمین نیم درجه جابجا شده و شروعی دوباره داشتی باشی :)))

  من اصولا انقدر ها هم آدم خشنی نبوده ام، و دو سال ما دوستان خوبی برای هم نبودیم، عین این فیلم ها برایت آرزوی خوشبختی میکنم از دست داده ای، ای که شهره ی شهری به سرور ترکیدن، ای که در قبال سرویس دهی ات هیچ وجهی از تاریخ حذفش کن که انگار از است یک شب بخوابند با دوستان جدیدت تنها میگذاریم، الکی این کار را کن که غرورم نشکند،بلاگفای عزیز، من هم میروم که در افق محو شوم از بکاپ سالانه ی حافظه ات استفاده کنی از حافظه ی بلند مدتت آسیب ببیند و فردایش خاطرات چندین سالشان به ورطه ی نابودی کشیده شود؟ این ها را حتما بگو، اصلا از خرج خوراکت میزنی ما ها از تو جداست، عروسی ات جبران میکنم!

  عروسی ات میایم گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 29 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173079
 • بازدید امروز :334708
 • بازدید داخلی :19532
 • کاربران حاضر :201
 • رباتهای جستجوگر:311
 • همه حاضرین :512

تگ های برتر