تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

سخنی با بلاگفا :))

  بلاگفای عزیز، ای سرویس دهنده ی رایگان، ای منت تو روی سر هامان، ای بی کفایت، ای نالایق، ای که شهره ی شهری به سرور ترکیدن، ای خمپاره، ای کاشف شروعی دوباره :))

  به گمانم ما دوستان خوبی برای هم نبودیم، دوست را باید وقت سختی شناخت، ما میرویم و تو را با دوستان جدیدت تنها میگذاریم، راستی به آن ها میگویی که به مطالبشان زیاد دل نبندند؟ میگویی که ممکن است یک شب بخوابند و فردایش خاطرات چندین سالشان به ورطه ی نابودی کشیده شود؟ این ها را حتما بگو، جنگ اول به از جنگ آخر!!!

  ای سرویس دهنده ی رایگان، ای که در قبال سرویس دهی ات هیچ وجهی از ما دریافت نمیکنی، آیا باید ضرب المثل هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیرد را به فراموشی بسپاریم؟ آیا از خرج خوراکت میزنی و برای ما محیطی فراهم میکنی که بنویسیم؟ آیا تبلیغات کنار وبلاگ هایمان توطئه ی غرب بود؟ :))

  امروز برای از دست دادن مطالبم اصلا ناراحت نیستم، چون راه غلطی بود که نباید میرفتم!

  میدانم این هارا نمیخوانی، اصلا از اولش هم قرار نبود که بخوانی، اما گفتنی ها را باید گفت. حالا دیگر این آدرس برای خودت، جوری از تاریخ حذفش کن که انگار از اول هم نبود. اما برای دوستان جدیدت دوستی کن!

  کم کم خورشید دارد پایین میرود، من هم میروم که در افق محو شوم و تو هم هی برای من اشک بریز که بلاگر به این خفنی را از دست داده ای، الکی این کار را کن که غرورم نشکند، عروسی ات جبران میکنم!

  عروسی ات میایم و چنان ضربه ای به سرت میزنم که مدار زمین نیم درجه جابجا شده و دو سال از حافظه ی بلند مدتت آسیب ببیند و مجبور شوی از بکاپ سالانه ی حافظه ات استفاده کنی و شروعی دوباره داشتی باشی :)))

  من اصولا انقدر ها هم آدم خشنی نبوده ام، اما دیگر مسیر خیلی از ما ها از تو جداست، عین این فیلم ها برایت آرزوی خوشبختی میکنم و تمام!

  خداحافظ سرویس پرووایدر عزیز :-" :))


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : سرویس ,دوستان ,دوستان جدیدت ,شروعی دوباره ,سرویس دهنده ,
  سخنی با بلاگفا :))

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر